O nás

Kořeny projektové činnosti naší firmy sahají do 60tých let 20.stol. V roce 1990 byl založen stavebně projektový ateliér Točík zabývající se projektováním pozemních a inženýrských staveb.

 

V současné době se naše firma zabývá projektováním a inženýringem pozemních staveb-novostavby a rekonstrukce rodinných domů, bytových a občanských staveb, objektů k podnikání, změn v užívání objektů atd. a projektovou a inženýrskou činností v oblasti využití území pro realizaci lokalit k bytové výstavbě.

 

Naše kancelář trvale spolupracuje s autorizovanými inženýry profesí ve stavebnictví. Touto spoluprací zajišťujeme kompletní projektové práce staveb. Naše projekty provádíme dle požadavků individuelně nebo na klíč se zajištěním veškerých podkladů pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení. Při projektování využíváme moderní výpočetní techniky a počítačových programů pro projektování - AutoCAD, Cadkon.

Kontakty

Točík - Stavebně projektový ateliér

 

V Zátiší 853

27801 Kralupy n. Vlt.

Tel.:  +420 606 614 169

Tel.:  +420 723 433 704

Email: atelier-tocik@seznam.cz

Sledujte nás na Facebooku

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas našemu ateliéru se zpracováním Vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat telefonicky nebo e-mailem s požadavkem na odstranění Vašich údajů.